Awangardowa, luźna damska zielona khaki bluza w kroju oversize, bez rękawów, z kapturem - rozmiar 36 S - Mango
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 95% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36 [S]
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Bez rękawów
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Awangardowa, luźna bluza bez rękawów z kapturem MANGO
- rozmiar: S w kroju oversize (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: zielony/ khaki (w rzeczywistości kolor jest nieco bardziej zielony i cieplejszy niż na zdjęciach)
- rękaw: krótki
- z kapturem
- przy kapturze sznurki do ściągnięcia
- rozciągliwy materiał
- marka: Mango
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Marka | Mango |
| Rozmiar | S |
| Szerokość pod pachami | 56 cm |
| Kolor | zielony |
| Odcień | khaki |
| Nazwa koloru producenta | khaki |
| Rękaw | krótki rękaw |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | poliester |
| Zapięcie | brak |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 63 cm |
| Długość rękawa | 10 cm |
| Szerokość w ramionach | 44 cm |
| Szerokość na dole produktu | 57 cm |
| EAN (GTIN) | 8445438333894 |
| Rodzaj | wkładane przez głowę, z kapturem |
| Skład materiałowy | 65% poliester, 30% poliester z recyklingu, 5% elastan |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.