Awangardowa cienka biała ecru damska bluza z kwiatem i cyrkoniami, z rękawem 3/4 - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 90% bawełna, 10% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Kształt kołnierza Kołnierz stojący
- Zapięcie Brak
- Wzór Kwiaty
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 3/4
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Cienka bluza/ "grubsza" bluzka w kolorze "złamanej bieli" z ozdobnym biało-czarnym kwiatem i srebrnymi cyrkoniami
- rozmiar: według producenta - uniwersalny; według nas może to być zarówno "S" w wersji oversize/ "M" w wersji luźnej oraz "L"
- kolor: "złamana biel"; kwiat - biel, czerń; cyrkonie i zakończenie troczków - srebrny
- rękaw: 3/4
- rękawy zakończone podwinięciem w czarne wzory
- dwa troczki przy dekolcie
- rozciągliwy materiał
- kraj produkcji: Turcja
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 61 cm |
| Kolor | biały |
| Odcień | ecru |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Nazwa koloru producenta | ecru |
| Rodzaj | wkładane przez głowę |
| Rękaw | rękaw 3/4 |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 64 cm |
| Długość rękawa | 42 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 54 cm |
| Obszar nadruku | z przodu |
| Skład materiałowy | 90% bawełna, 10% elastan |
| Cechy dodatkowe | cyrkonie, dżety, naszywki, print (nadruk) |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.