Awangardowa damska bluzka/ cienki żakiet z bufiastymi długimi rękawami i metalicznymi kwiatami
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 91% poliester, 9% włókno metalizowane
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Guziki
- Wzór Kwiaty
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36 [S]
- Długość Krótka
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Awangardowa bluzka z bufiastymi rękawami, ozdobnymi marszczonymi mankietami i niebiesko-srebrnym metalicznym kwiatowym wzorze
- rozmiar: S
- kolor: granatowy, srebrny, szary, czarny
- rękaw: długi, zakończony ozdobnym marszczeniem
- może być noszona jako ozdobna bluzka lub cienki żakiet
- z bufiastymi rękawami
- zapinany na 5 guzików
- nierozciągliwy materiał
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | S |
| Szerokość pod pachami | 39 cm |
| Kolor | niebieski |
| Odcień | granatowy |
| Kolor dodatkowy | srebrny |
| Materiał dominujący | poliester |
| Rękaw | długi rękaw |
| Fason | dopasowany |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Linia | regular |
| Zapięcie | guziki |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 51 cm |
| Długość rękawa | 61 cm |
| Szerokość w ramionach | 34 cm |
| Szerokość na dole produktu | 44 cm |
| Skład materiałowy | 91% poliester, 9% włókno metalizowane |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.