Awangardowa damska włoska biała marynarka "Frida" w kolorowe wzory i kwiaty - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex Darmowa
-
Kurier Pocztex pobranie Darmowa
-
Kurier InPost Darmowa
-
Kurier InPost pobranie Darmowa
-
Kurier DPD Darmowa
-
Kurier DPD pobranie Darmowa
-
Kurier DHL Darmowa
-
Kurier DHL pobranie Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Podszewka 100% poliester
- Skład materiału 60% wiskoza, 40% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Kształt kołnierza Kołnierz rewers
- Zapięcie Guziki
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Awangardowa włoska biała marynarka "Frida" w kolorowe wzory i kwiaty
ABSOLUTNY HIT SEZONU!!!
Ekskluzywna kolekcja prosto z Włoch!
Elegancja, oryginalność i klasa w jednym
- rozmiar: uniwersalny (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: biały; nadruki - wielokolorowe
- rękaw: długi
- zapinana na guzik
- z podszewką
- z poduszkami
- marynarka dostępna w różnych wzorach i kolorach (proszę sprawdzić dostępne opcje lub zapytać)
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 53 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Kolor dodatkowy | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | mix wzorów |
| Okazja | casual (na co dzień) |
| Rękaw | długi rękaw |
| Zapięcie | guziki |
| Materiał dominujący | wiskoza |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 74 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 55 cm |
| Nazwa koloru producenta | czarny |
| Skład materiałowy | 60% wiskoza, 40% poliester |
| Cechy dodatkowe | jednorzędowy, klapy, z podszewką |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.