Awangardowa różowa luźna włoska damska bluza w kroju oversize, z kapturem i długimi, szerokimi rękawami - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 80% bawełna, 20% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar oversize
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Awangardowa luźna włoska bluza z kapturem, w kolorze przygaszonego różu, ze stylowymi czarnymi błyszczącymi tasiemkami - bluza do noszenia nie tylko "po domu"!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny w kroju oversize (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: Sweetissima
- kolor: jasny, przygaszony róż; naszywka - biały, czarny; tasiemki - czarny
- rękaw: długi, szeroki (ok. 20 cm)
- rękawy i bluza zakończone ściągaczem o szerokości ok. 6,5 cm
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- z kapturem
- przy kapturze czarne ozdobne tasiemki
- z przodu po prawej stronie na dole biało-czarna naszywka (o wymiarach ok. 7,5 cm x ok. 6 cm)
- dłuższy tył, krótszy przód (tył dłuższy od przodu o ok. 8 cm)
- na dole po bokach rozcięcia o długości ok. 15 cm
- rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | Sweetissima |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 61 cm |
| Kolor | różowy |
| Rękaw | długi rękaw |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | naszywki |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 79 cm |
| Długość rękawa | 91 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 68 cm |
| Rodzaj | wkładane przez głowę, z kapturem |
| Skład materiałowy | 80% bawełna, 20% poliester |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.