Awangardowa włoska damska marynarka niebiesko-różowo-żółta, z marszczonymi rękawami 7/8 - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex Darmowa
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost Darmowa
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD Darmowa
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL Darmowa
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Podszewka 100% poliester
- Skład materiału 95% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Kształt kołnierza Kołnierz rewers
- Zapięcie Brak
- Wzór Melanż
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36 [S]
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 3/4
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Awangardowa ciemnoniebieska włoska marynarka w żółte i różowe wzory
ABSOLUTNY HIT SEZONU!!!
- rozmiar: S
- kolor: ciemnoniebieski/ atramentowy, różowy, żółty
- rękaw: 3/4, marszczony
- z podszewką
- z poduszkami
- marynarka dostępna w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach (proszę sprawdzić dostępne opcje lub zapytać)
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | S |
| Szerokość pod pachami | 48 cm |
| Kolor | niebieski |
| Kolor dodatkowy | różowy |
| Wzór dominujący | print (nadruk) |
| Okazja | casual (na co dzień) |
| Rękaw | rękaw 3/4 |
| Zapięcie | brak |
| Materiał dominujący | poliester |
| Cechy dodatkowe | z podszewką |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 70 cm |
| Długość rękawa | 47 cm |
| Skład materiałowy | 95% poliester, 5% elastan |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.