Awangardowe damskie jeansy z ekskluzywnej, limitowanej kolekcji, ze srebrnym nadrukiem, kieszeniami i postrzępionymi nogawkami - rozmiar 38 M - H&M
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex Darmowa
-
Kurier Pocztex pobranie Darmowa
-
Kurier InPost Darmowa
-
Kurier InPost pobranie Darmowa
-
Kurier DPD Darmowa
-
Kurier DPD pobranie Darmowa
-
Kurier DHL Darmowa
-
Kurier DHL pobranie Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 100% bawełna
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Zapięcie Zamek
Krój i rozmiar
- Rozmiar 38 [M]
- Długość Standardowa
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Awangardowe jeansy z limitowanej kolekcji z połyskującymi srebrnymi nadrukami
- rozmiar: 38
- ekskluzywna, limitowana kolekcja!
- krój: prosty
- kolor: jeansowy niebieski; nadruk - połyskujący srebrny
- nogawki: długie, proste, zakończone "postrzępieniami"
- zapinane na zamek i guzik
- kieszenie: z przodu - 2 duże i 1 mała, z tyłu - 2 duże
- nierozciągliwy materiał
- kraj produkcji: Pakistan
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | 38 |
| Linia | regular |
| Kolor | niebieski |
| Kolor dodatkowy | srebrny |
| Stan (wysokość w pasie) | średni |
| Fason | proste |
| Długość nogawki | długa |
| Zapięcie | zamek |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Skład materiałowy | 100% bawełna |
| Liczba kieszeni | 5 |
| Szerokość w pasie | 38.5 cm |
| Szerokość w biodrach | 43.5 cm |
| Długość nogawki od kroku | 71 cm |
| Długość nogawki zewnętrzna | 95.5 cm |
| Model | straight |
| Wysokość pasa | 31 cm |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.