Awangardowy brudnoróżowy damski włoski komplet (bluzka i spodnie) z nadrukiem twarzy "Frida" - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 95% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Krótkie rękawy
- Kształt Prosty
Opis
Awangardowy komplet w kolorze brudnego różu, z nadrukiem z przodu
- rozmiar: według producenta - uniwersalny; według nas - bluzka: S/M/L, spodnie: S/M (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli poniżej)
- kolor: brudnoróżowy, wielokolorowy
- cienki materiał
- rękawy bluzki zakończone falbanką
- spodnie z gumką w pasie (mierzone na płasko w pasie bez rozciągania: ok. 30 cm; mierzone na płasko w pasie przy rozciągnięciu: ok. 47 cm) i ozdobnym paskiem
- nogawka o szerokości ok. 30 cm
- nierozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Kolor | różowy |
| Odcień | brudny róż (dusty pink) |
| Kolor dodatkowy | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | print (nadruk) |
| Materiał dominujący | poliester |
| Linia | regular |
| Długość rękawa | 19 cm |
| Szerokość pod pachami | 62 cm |
| Szerokość w ramionach | 50 cm |
| Długość nogawki od kroku | 72 cm |
| Długość nogawki zewnętrzna | 103 cm |
| Nazwa koloru producenta | brudnoróżowy |
| Skład materiałowy | 95% poliester, 5% elastan |
| Cechy dodatkowe | falbana, print (nadruk) |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań na manekinie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie. Zdjęcia ubrań na modelce mają charakter poglądowy - tak, by łatwiej było sobie wyobrazić dany produkt na ludzkiej sylwetce.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.