Awangardowy dwukolorowy kremowy khaki luźny damski płaszcz/ trencz z podszewką, klapami, kołnierzem i długim rękawem - Missguided
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex Darmowa
-
Kurier Pocztex pobranie Darmowa
-
Kurier InPost Darmowa
-
Kurier InPost pobranie Darmowa
-
Kurier DPD Darmowa
-
Kurier DPD pobranie Darmowa
-
Kurier DHL Darmowa
-
Kurier DHL pobranie Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Rodzaj ocieplenia Bez ocieplenia
- Podszewka 100% poliester
- Skład materiału 100% bawełna
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Kształt kołnierza Kołnierz rewers
- Zapięcie Guziki
Krój i rozmiar
- Rozmiar oversize
- Długość Długa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Awangardowy dwukolorowy luźny płaszcz/ trencz
- rozmiar: 36 w kroju luźnym (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: kremowy i khaki
- na zakończeniach rękawów ozdobne wiązania
- zapinany na 5 guzików
- z kołnierzem
- z podszewką
- z klapami
- bez kieszeni
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | 36 w kroju oversize |
| Kolor | zielony |
| Odcień | khaki |
| Kolor dodatkowy | beżowy |
| Nazwa koloru producenta | khaki |
| Rodzaj | trencz |
| Kaptur | bez kaptura |
| Długość | inna |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Skład materiałowy | 100% bawełna |
| Zapięcie | guziki |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Długość całkowita | 121 cm |
| Szerokość pod pachami | 55 cm |
| Szerokość w ramionach | 44 cm |
| Szerokość na dole produktu | 61 cm |
| Długość rękawa | 60 cm |
| EAN (GTIN) | 5059381545087 |
| Cechy dodatkowe | jednorzędowy, klapy, z podszewką |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.