Bladożółty sweter kamizelka bez rękawów oversize
Wystaw opinię o produkcie
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Sweter kamizelka w bladożółtym kolorze
- rozmiar: XL w kroju luźnym/ oversize (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- marka: Violeta by MANGO
- kolor: bladożółty/ pastelowy żółty
- dół swetra zakończony ściągaczem o szerokości ok. 5 cm
- na dole po bokach rozcięcia o długości ok. 5 cm
- rozciągliwy materiał
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | XL |
| Materiał dominujący | wiskoza |
| Szerokość pod pachami | 58 cm |
| Kolor | żółty |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Fason | luźny |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Rękaw | bez rękawów |
| Długość | do połowy uda |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 61 cm |
| Szerokość w ramionach | 44 cm |
| Szerokość na dole produktu | 53 cm |
| Nazwa koloru producenta | pastelowy żółty |
| EAN (GTIN) | 8445306837851 |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 63% wiskoza, 37% poliamid |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.