Ciemnozielony damski żakiet/ damska marynarka/ cienka kurtka z tłoczonym wzorem i marszczeniami, z długim rękawem i podszewką - rozmiar 40 L - Mango
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Podszewka 100% poliester
- Skład materiału 99% poliester, 1% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Kształt kołnierza Kołnierz stojący
- Zapięcie Zamek
Krój i rozmiar
- Rozmiar 40 [L]
- Długość Krótka
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Ciemnozielona kurtka/ marynarka/ żakiet z wytłoczeniami i marszczeniami
- rozmiar: L
- kolor: ciemnozielono-oliwkowy (najlepiej oddaje go zdjęcie nr 1 i 2)
- rękaw: długi, zapinany na zatrzask
- z podszewką
- bez poduszek
- zapinana na zamek
- kieszenie zapinane na zamek
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | L |
| Szerokość pod pachami | 55 cm |
| Kolor | zielony |
| Wzór dominujący | inny wzór (wzory) |
| Okazja | elegancka |
| Rękaw | długi rękaw |
| Zapięcie | zamek |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Cechy dodatkowe | z podszewką |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 52 cm |
| Długość rękawa | 62 cm |
| Szerokość w ramionach | 37 cm |
| Szerokość na dole produktu | 50 cm |
| Skład materiałowy | 99% poliester, 1% elastan |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.