Cienki włoski grafitowo-oliwkowy damski sweter we wzory i nadruki, z rękawem 7/8 - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% wiskoza, 40% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Brak
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 7/8
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Cienki, grafitowo-oliwkowy sweter we wzory - włoski szyk i delikatność w jednym!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny w kroju luźnym (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: Italy Moda
- kolor: odcienie grafitu i oliwki
- rękaw: 7/8
- przód krótszy od tyłu o ok. 2 cm
- na dole po bokach rozcięcia o długości ok. 4 cm
- rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | Italy Moda |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Materiał dominujący | wiskoza |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | mix wzorów |
| Fason | luźny |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do bioder |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 66 cm |
| Długość rękawa | 51 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 61 cm |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 60% wiskoza, 40% poliester |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.