Czarna damska przejściowa kurtka w białe grochy z wiązaniem w pasie, z rękawem 7/8 - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania NIE
- Rodzaj ocieplenia Ocieplane
- Podszewka 100% poliester
- Skład materiału 100% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Zapięcie Wiązanie
- Wzór Kropki
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36/38 [S/M]
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 3/4
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Czarna kurtka przejściowa w białe grochy z wiązaniem w pasie
- rozmiar: według producenta - 38, według nas - 36/38
- kolor: czarny, biały
- rękaw: 3/4
- cienka warstwa ocieplenia
- wiązanie w pasie i zapięcie przy kołnierzu
- z kieszeniami
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | 38 |
| Szerokość pod pachami | 51 cm |
| Kolor | czarny |
| Kolor dodatkowy | biały |
| Rodzaj | inny |
| Długość | inna |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Kaptur | bez kaptura |
| Rękaw | rękaw 3/4 |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | groszki |
| Skład materiałowy | 100% poliester |
| Zapięcie | wiązanie |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 58 cm |
| Długość rękawa | 44 cm |
| Cechy dodatkowe | ocieplenie, z podszewką |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.