Czarna luźna damska bluzka z falbaną i szerokimi rękawami 7/8 - rozmiar 38 M - Answear
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka 11,00 zł
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 15,00 zł
-
Pocztex Punkt 12,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup 12,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt 13,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 50% wiskoza, 50% terylen
Szczegóły produktu
- Kraj pochodzenia -
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar 38 [M]
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Czarna, luźna damska bluzka z falbaną i szerokimi rękawami
To warto wiedzieć:
- rozmiar: M w kroju luźnym
- marka: Answear
- kolor: czarny
- rękaw: 7/8, szeroki, kimonowy (ok. 21 cm), zakończony falbaną
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- dłuższy tył, krótszy przód (tył dłuższy od przodu o ok. 15 cm)
- nierozciągliwy materiał
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | Answear |
| Rozmiar | M |
| Szerokość pod pachami | 59 cm |
| Kolor | czarny |
| Nazwa koloru producenta | czarny |
| Materiał dominujący | wiskoza |
| Rękaw | inny rękaw |
| Fason | luźny |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Linia | regular |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 80 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Szerokość w ramionach | 37 cm |
| Szerokość na dole produktu | 50 cm |
| EAN (GTIN) | 5901958970399 |
| Skład materiałowy | 50% wiskoza, 50% terylen |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.