Czarna luźna sukienka/ długa bluza z kapturem, złotą aplikacją i długim rękawem - rozmiar 36 S
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 50% bawełna, 50% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Zapięcie Brak
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36 [S]
- Długość sukienki/ spódnicy Midi
- Długość 7/8
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Awangardowa czarna luźna sukienka/ długa bluza z kapturem i ozdobną złotą aplikacją z kryształkami - noś ją, jak tylko chcesz!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: S (dostępne również rozmiary M i L) w kroju bardzo luźnym (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli poniżej)
- marka: Letticia
- kolor: czarny; aplikacja - złota; kryształki - przeźroczyste, złote
- rękaw: długi
- z kapturem
- 2 wsuwane kieszenie po bokach
- z przodu na środku ozdobna aplikacja (o wymiarach ok. 29 cm x ok. 29 cm) ze złotymi i przeźroczystymi kryształkami
- dół: z przodu prosty, z tyłu lekko zaokrąglony
- dłuższy tył, krótszy przód (na środku tył dłuższy od przodu o ok. 16 cm)
- rozciągliwy materiał
- produkt nowy
Więcej informacji:
| Rozmiar | S |
| Długość | 7/8 |
| Marka | Letticia |
| Kolor | czarny |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wzór dominujący | logo |
| Fason | oversize |
| Okazja | na co dzień |
| Styl | dzianinowa |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Szerokość pod pachami | 52 cm |
| Długość całkowita | 103 cm |
| Długość rękawa | 55 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość w pasie | 55 cm |
| Szerokość w biodrach | 60 cm |
| Szerokość na dole produktu | 76 cm |
| Zapięcie | brak |
| Skład materiałowy | 50% bawełna, 50% poliester |
| Cechy dodatkowe | cyrkonie, print (nadruk) |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.