Czarna ocieplana awangardowa włoska damska bluza z naszywką psa - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex Darmowa
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost Darmowa
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD Darmowa
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL Darmowa
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce TAK
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Rodzaj ocieplenia Ocieplane
Szczegóły produktu
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Awangardowa włoska ocieplana czarna bluza oversize z naszywką z wizerunkiem psa w płaszczu
- rozmiar: uniwersalny, oversize
- kolor: czarny; naszywka - kremowy, beżowy
- rękaw: długi
- rękawy i dół bluzy zakończone ściągaczami
- z przodu naszywka o wymiarach ok. 45 x 33 cm
- ocieplana wewnątrz
- rozciągliwy materiał
- kraj produkcji: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 56 cm |
| Kolor | czarny |
| Kolor dodatkowy | beżowy |
| Nazwa koloru producenta | czarny |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | naszywki |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 75 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Szerokość w ramionach | 43 cm |
| Szerokość na dole produktu | 53 cm |
| Obszar nadruku | z przodu |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 95% bawełna, 5% elastan |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań na manekinie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie. Zdjęcia ubrań na modelce mają charakter poglądowy - tak, by łatwiej było sobie wyobrazić dany produkt na ludzkiej sylwetce.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.