Czarna welurowa sukienka mini z długimi, bufiastymi rękawami z tkaniny plumeti - rozmiar 36 S - Answear
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 92% poliester, 8% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Stójka
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36 [S]
- Długość sukienki/ spódnicy Mini
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Dopasowany
- Fason Slim Fit
Opis
Czarna welurowa sukienka mini z bufiastymi rękawami w retro groszki - ciekawa alternatywa dla klasycznej "małej czarnej"!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: S
- marka: Answear
- kolor: czarny
- rękaw: długi, bufiasty, z tkaniny plumeti (w kropki)
- rozciągliwy materiał
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | inna (Answear) |
| Rozmiar | S |
| Szerokość pod pachami | 40 cm |
| Kolor | czarny |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Fason | prosta |
| Dekolt | stójka |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | mini |
| Zapięcie | brak |
| Materiał dominujący | poliester |
| Cechy dodatkowe | koronka |
| Długość całkowita | 84 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 49 cm |
| Szerokość w pasie | 38 cm |
| Szerokość w biodrach | 41 cm |
| Nazwa koloru producenta | czarny |
| EAN (GTIN) | 5903490097770 |
| Skład materiałowy | 92% poliester, 8% elastan |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.