Czarny rozpinany długi damski kardigan/ sukienka bez rękawów w kremowe paski - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 70% akryl, 30% wełna
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Guziki
- Wzór Paski
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość 7/8
- Długość rękawów Bez rękawów
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Awangardowy długi kremowy kardigan/ zapinana na guziki sukienka w czarne paski
- rozmiar: uniwersalny (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: kremowy/ jasnobeżowy; paski, guziki - czarny
- rękaw: brak
- zapinany na 7 guzików
- po obu stronach na dole po bokach rozcięcia o długości ok. 45 cm
- w składzie wełna (30%)
- można nosić jako kardigan np. do spodni lub jako sukienka
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Materiał dominujący | akryl |
| Szerokość pod pachami | 50 cm |
| Kolor | beżowy |
| Odcień | ecru |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Wzór dominujący | paski |
| Rodzaj | rozpinane |
| Fason | luźny |
| Dekolt | Karo |
| Rękaw | bez rękawów |
| Długość | do połowy łydki |
| Cechy dodatkowe | guziki |
| Zapięcie | guziki |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 119 cm |
| Długość rękawa | 0 cm |
| Szerokość w ramionach | 47 cm |
| Szerokość na dole produktu | 68 cm |
| Nazwa koloru producenta | jasnobeżowy |
| Skład materiałowy | 70% akryl, 30% wełna |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.