Długa welurowa włoska damska narzutka w kolorze czarnym, z kapturem, kieszeniami i długim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 95% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Zapięcie Zamek
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Do kolan
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Długa welurowa włoska narzutka w kolorze czarnym z kapturem i kieszeniami
- rozmiar: uniwersalny
- kolor: czarny; nadruk - biały, czarny
- rękaw: długi
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- na rękawach naszyte białe taśmy (wymiary: szerokość - ok. 3,5 cm, długość - ok. 45 cm) z czarnym napisem "money studio"
- z kapturem
- 2 kieszenie po bokach
- dół bluzy zakończony ściągaczem o szerokości ok. 3 cm
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 62 cm |
| Kolor | czarny |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Dekolt | inny (rozcięcie) |
| Materiał dominujący | poliester |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | naszywki |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 101 cm |
| Długość rękawa | 64 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 62 cm |
| Rodzaj | narzutka, z kapturem |
| Skład materiałowy | 95% poliester, 5% spandex |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.