Grafitowy włoski damski ciepły półgolf z długimi szerokimi rękawami, z domieszką wełny - rozmiar 40/42 L/XL
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania NIE
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Golf
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar 40/42 [L/XL]
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Ciepły, luźny, długi grafitowy sweter-półgolf z domieszką wełny i awangardowymi szerokimi rękawami - wymarzony towarzysz na chłodne dni!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: L/XL w kroju luźnym (proszę spojrzeć na wymiary)
- firma: Morghy
- kolor: grafitowy; guziki - złote
- w składzie wełna (7%)
- rękaw: długi, szeroki (szerokość to ok. 21 cm), zakończony ozdobnym guzikiem-zatrzaskiem w kolorze złotym (można go zapiąć i zwęzić dół rękawa)
- rozciągliwy, przyjemny w dotyku materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy
Więcej informacji:
| Marka | Morghy |
| Rozmiar | L/XL |
| Materiał dominujący | poliamid |
| Szerokość pod pachami | 57 cm |
| Kolor | grafitowy |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Fason | luźny |
| Dekolt | półgolf |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do połowy uda |
| Cechy dodatkowe | guziki |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 70 cm |
| Długość rękawa | 63 cm |
| Szerokość w ramionach | 40 cm |
| Szerokość na dole produktu | 60 cm |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 75% poliamid, 14% elastan, 7% wełna, 4% spandex |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.