Jasnoróżowa długa damska awangardowa włoska koszula Frida - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% wiskoza, 40% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Kształt kołnierza Kołnierz koszulowy
- Zapięcie Guziki
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Do kolan
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Awangardowa asymetryczna długa włoska cienka koszula w kolorze jasnoróżowym, zapinana na guziki, z nadrukiem zwierząt i roślin oraz twarzy Fridy na plecach
- rozmiar: według producenta - uniwersalny; według nas - S/M/L/XL (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: jasnoróżowy, wielokolorowy
- cienki materiał
- zapinana na siedem guzików
- długie rękawy zapinane na jeden guzik
- z kołnierzykiem
- tył dłuższy od przodu o ok. 20 cm
- nierozciągliwy, cienki materiał
- dostępny w różnych wzorach i kolorach (proszę sprawdzić dostępne opcje lub zapytać)
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 70 cm |
| Kolor | różowy |
| Odcień | blady róż |
| Kolor dodatkowy | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | mix wzorów |
| Dekolt | kołnierzyk |
| Rękaw | długi rękaw |
| Zapięcie | guziki |
| Materiał dominujący | wiskoza |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 95 cm |
| Długość rękawa | 54 cm |
| Szerokość w ramionach | 54 cm |
| Szerokość na dole produktu | 74 cm |
| Nazwa koloru producenta | jasnoróżowy |
| Skład materiałowy | 60% wiskoza, 40% poliester |
| Cechy dodatkowe | guziki, print (nadruk) |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Prać w pralce w 30°C z podobnymi kolorami.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.