Luźna, minimalistyczna niebieska sukienka z lekko połyskującego materiału, z dekoltem typu serek V, falbanami i szerokim rękawem 7/8 - rozmiar 40/42 L/XL
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 70% bawełna, 30% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar 40/42 [L/XL]
- Długość Do kolan
- Długość rękawów Rękawy 7/8
- Kształt Rozszerzany
- Fason Regular Fit
Opis
Luźna niebieska sukienka z falbanami - dla fanek minimalizmu i niebieskiego koloru! ♥
To warto wiedzieć:
- rozmiar: L/XL (dostępny również rozmiar S/M)
- marka: ExModa Elegance
- kolor: niebieski (dostępny również kolor różowy)
- rękaw: 7/8, szeroki (ok. 18 cm), zakończony ściągaczem-gumką
- rozszerzający się dół zakończony falbaną o szerokości ok. 20 cm
- lekko połyskujący materiał
- nierozciągliwy materiał
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Rozmiar | L/XL |
| Długość | przed kolano |
| Marka | ExModa Elegance |
| Kolor | niebieski |
| Rękaw | inny |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Fason | inny |
| Okazja | do pracy |
| Styl | minimalizm |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Szerokość pod pachami | 52 cm |
| Długość całkowita | 94 cm |
| Długość rękawa | 44 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość w pasie | 47 cm |
| Szerokość w biodrach | 62 cm |
| Szerokość na dole produktu | 109 cm |
| Cechy dodatkowe | falbana |
| Zapięcie | brak |
| Skład materiałowy | 70% bawełna, 30% poliester |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.