Luźna czarna włoska damska bluza z szerokim golfem kapturem, z długim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 95% bawełna, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Luźna bluza w kolorze czarnym z szerokim golfem/ kapturem
- rozmiar: uniwersalny
- kolor: czarny (warianty: szary, bladoróżowy - dostępne poniżej)
- rękaw: długi
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- dłuższy tył, krótszy przód (na środku tył dłuższy od przodu o ok. 19 cm)
- z szerokim golfem, który można nosić w dwóch wersjach: jako bluzę z luźnym golfem oraz jako bluzę z kapturem (proszę spojrzeć na prezentację na zdjęciach)
- z przodu na dole po lewej stronie biała naszywka ze srebrną blaszką (wymiary całości: ok. 5,5 cm x 4 cm)
- dół bluzy niewykończony (nieprzeszyty)
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj produkcji: Włochy
- produkt nowy
Najważniejsze cechy:
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Kolor | czarny |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 74 cm |
| Długość rękawa | 57 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 70 cm |
| Rodzaj | wkładane przez głowę, z kapturem |
| Skład materiałowy | 95% bawełna, 5% elastan |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.