Luźny włoski damski kremowy sweter z grubymi oczkami, nadrukiem misia i rękawem 3/4 - oversize, r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
Szczegóły produktu
- Rodzaj dekoltu Serek
- Wzór Nadruk
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 3/4
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Luźny włoski kremowy sweter z grubymi oczkami z nadrukiem misia
- rozmiar: oversize
- krój typu nietoperz
- kolor: kremowy/ jasny beż
- rękaw: 3/4
- z przodu naklejona naszywka z misiem
- rozciągliwy materiał
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Linia | regular |
| Szerokość pod pachami | 57 cm |
| Kolor | beżowy |
| Odcień | kremowy |
| Kolor dodatkowy | różowy |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Rodzaj | wkładane przez głowę |
| Fason | luźny |
| Dekolt | serek |
| Rękaw | rękaw 3/4 |
| Długość | do bioder |
| Cechy dodatkowe | naszywki |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 55 cm |
| Długość rękawa | 33 cm |
| Szerokość w ramionach | 41 cm |
| Szerokość na dole produktu | 49 cm |
| Nazwa koloru producenta | jasnobeżowy |
| Skład materiałowy | 50% bawełna, 50% akryl |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.