Miętowa awangardowa włoska długa damska bluza/ sukienka z kapturem, kieszeniami i długim, szerokim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 95% bawełna, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość sukienki/ spódnicy Midi
- Długość Do kolan
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Luźna awangardowa długa bluza/ sukienka z kapturem w kolorze miętowym - postaw na oryginalność!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny
- kolor: miętowy
- rękaw: długi, szeroki (w najszerszym momencie - 23 cm)
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- z kapturem
- przy kapturze szerokie (ok. 5,5 cm) "sznurówki" z białym napisem "as we are"
- dół bluzy/ sukienki i rękawów zakończony ściągaczem o szerokości ok. 4,5 cm
- trzy kieszenie - dwie po bokach i jedna z tyłu na dole
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy
Więcej informacji:
| Marka | Made in Italy |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 63 cm |
| Kolor | miętowy |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Długość całkowita | 85 cm |
| Długość rękawa | 61 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 57 cm |
| Rodzaj | wkładane przez głowę, z kapturem |
| Skład materiałowy | 95% bawełna, 5% elastan |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.