Ocieplana włoska damska kurtka przejściowa w kwiaty w kolorze zielonym khaki, z kieszeniami i długim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex Darmowa
-
Kurier Pocztex pobranie Darmowa
-
Kurier InPost Darmowa
-
Kurier InPost pobranie Darmowa
-
Kurier DPD Darmowa
-
Kurier DPD pobranie Darmowa
-
Kurier DHL Darmowa
-
Kurier DHL pobranie Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania NIE
- Rodzaj ocieplenia Ocieplane
- Skład materiału 100% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Rodzaj dekoltu Serek
- Kształt kołnierza Kołnierz rewers
- Zapięcie Guziki
- Wzór Kwiaty
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Do kolan
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Ocieplana włoska pikowana kurtka przejściowa w kwiaty, z kieszeniami, w kolorze khaki
- rozmiar: uniwersalny w kroju oversize (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: zielony, khaki; kwiaty - wielokolorowe (dostępna również w kolorze czarnym)
- rękaw: długi
- cienka warstwa ocieplenia
- zapinana na 2 guziki
- z kieszeniami
- kurtka dostępna również w innych kolorach (proszę sprawdzić dostępne opcje lub zapytać)
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 64 cm |
| Kolor | zielony |
| Odcień | khaki |
| Kolor dodatkowy | wielokolorowy |
| Nazwa koloru producenta | khaki |
| Rodzaj | pikowana |
| Długość | przed kolana |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Kaptur | bez kaptura |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Skład materiałowy | 100% poliester |
| Zapięcie | guziki |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 86 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Szerokość w ramionach | 43 cm |
| Szerokość na dole produktu | 61 cm |
| Cechy dodatkowe | ocieplenie, pikowanie |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.