Oryginalna szara damska bluzka oversize typu "nietoperz" z długim rękawem i dekoltem w serek typu V - Mango
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka 11,00 zł
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 15,00 zł
-
Pocztex Punkt 12,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup 12,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt 13,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar oversize
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Szara bluzka oversize typu "nietoperz" - nada lekkości Twojej stylizacji!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: XS/S w kroju oversize (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: Mango
- kolor: szary
- rękaw: długi, bez wycięcia pod pachą (charakterystyczne dla kroju typu "nietoperz"), zakończony ściągaczem o szerokości ok. 13 cm
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | Mango |
| Rozmiar | uniwersalny (XS/S w kroju oversize) |
| Szerokość pod pachami | 67 cm |
| Kolor | szary |
| Nazwa koloru producenta | szary |
| Materiał dominujący | modal |
| Rękaw | długi rękaw |
| Fason | oversize |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Linia | regular |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 56 cm |
| Długość rękawa | 48 cm |
| Szerokość w ramionach | 36 cm |
| Szerokość na dole produktu | 51 cm |
| EAN (GTIN) | 8431729900456 |
| Skład materiałowy | 64% modal, 36% poliester |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.