Pudełkowy kremowy damski żakiet w szerokie granatowe pasy z długim rękawem, podszewką i poduszkami - rozmiar 36 S - Mũso
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Podszewka 100% poliester
- Skład materiału 76% bawełna, 24% poliester
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Zapięcie Guziki
- Wzór Paski
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36 [S]
- Długość Krótka
- Długość rękawów Rękawy 3/4
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Pudełkowy żakiet w szerokie pasy
- rozmiar: 36
- kolor: pasy - ciemnogranatowe i "złamana biel"
- rękaw: długi
- z podszewką
- z poduszkami
- zapinany na 3 zatrzaski
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
| Rozmiar | 36 |
| Szerokość pod pachami | 40 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wzór dominujący | paski |
| Okazja | elegancka |
| Rękaw | rękaw 3/4 |
| Zapięcie | zatrzask |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 51 cm |
| Długość rękawa | 40 cm |
| Szerokość w ramionach | 35 cm |
| Szerokość na dole produktu | 52 cm |
| Skład materiałowy | 76% bawełna, 24% poliester |
| Cechy dodatkowe | jednorzędowy, z podszewką |
Uwaga!
Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.