Szara włoska cienka damska kurtka wiatrówka moro, z kapturem, kieszeniami i długim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Szara cienka kurtka wiatrówka w kolorach szarego moro - prosto z Włoch i do tego z kapturem!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny w kroju oversize (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- marka: Sweetissima
- kolor: moro w odcieniach szarości
- rękaw: długi, szeroki (ok. 16 cm)
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- zapinana na zamek o długości ok. 48 cm
- z nieodpinanym kapturem
- na dole ściągacz-sznurek
- 2 kieszenie z klapką po bokach
- lekko "szeleszczący" materiał (nie sprawia wrażenia klasycznej bawełnianej tkaniny, raczej przypomina materiał kurtek przeciwdeszczowych)
- dłuższy tył, krótszy przód (tył dłuższy od przodu o ok. 16 cm)
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy
Więcej informacji:
| Marka | Sweetissima |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 68 cm |
| Kolor | szary |
| Rodzaj | wiatrówka |
| Długość | przed kolana |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Kaptur | z kapturem |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Wzór dominujący | moro |
| Skład materiałowy | 100% bawełna |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 88 cm |
| Długość rękawa | 57 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 58 cm |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.