Szary włoski damski sweter/ bluza oversize, z łączonych materiałów, ze splotem, z długim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 95% bawełna, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Brak
- Wzór Kolor jednolity
Krój i rozmiar
- Rozmiar oversize
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Oversize
Opis
Włoski oversize'owy sweter-bluza z łączonych materiałów
To warto wiedzieć:
- rozmiar: oversize - bardzo luźny i obszerny (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: Italy Moda
- kolor: szary/ jasny grafit
- rękaw: długi
- przód i fragment rękawów - swetrowy, tył i pozostała część rękawów - gładkie
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- dłuższy tył, krótszy przód (tył dłuższy od przodu o ok. 8 cm)
- rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | Italy Moda |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Szerokość pod pachami | 70 cm |
| Kolor | szary |
| Wzór dominujący | splot |
| Fason | oversize |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do połowy uda |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 77 cm |
| Długość rękawa | 67 cm |
| Szerokość w ramionach | 40 cm |
| Szerokość na dole produktu | 88 cm |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 95% bawełna, 5% elastan |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.