Szary włoski damski sweter z połyskującą, cyrkoniową aplikacją liścia i długim rękawem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Serek
- Zapięcie Brak
- Wzór Kwiaty
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Szary włoski sweter z cyrkoniową aplikacją z motywem liścia/ pióra - olśniewaj na co dzień!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny w kroju luźnym (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: M&G
- kolor: szary; aplikacja - srebrna
- rękaw: długi
- z przodu srebrna, połyskująca cyrkoniowa aplikacja z motywem liścia
- rękawy i dół swetra zakończone ściągaczem o szerokości ok. 3 cm
- na dole po bokach rozcięcia o długości ok. 5,5 cm
- rozciągliwy, przyjemny w dotyku materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | M&G |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Materiał dominujący | wiskoza |
| Szerokość pod pachami | 56 cm |
| Kolor | szary |
| Wzór dominujący | roślinny |
| Fason | luźny |
| Dekolt | serek/dekolt V |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do bioder |
| Cechy dodatkowe | cyrkonie |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 59 cm |
| Długość rękawa | 63 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 52 cm |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 56% wiskoza, 28% poliester, 16% poliamid |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu są mierzone "na płasko" i mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.