Włoska damska bluzka w kolorze khaki z długim rękawem i kwiatowym nadrukiem w kolorze złotym i białym - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka 11,00 zł
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 15,00 zł
-
Pocztex Punkt 12,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup 12,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt 13,00 zł
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Włoska bluzka w kolorze khaki z uroczym biało-złotym kwiatowym nadrukiem
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny w kroju luźnym - według nas: S/M (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- kolor: chłodny khaki; nadruk - złoty, biały; nić - srebrna
- rękaw: długi
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- bluzka z łączonych materiałów (przód z nadrukiem - wiskoza; tył i ok. 3/4 rękawów - bawełna)
- dekolt i dół bluzki obszyty srebrną nicią
- dłuższy tył, krótszy przód (tył dłuższy od przodu o ok. 10 cm)
- nierozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Włochy
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | Italy |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 61 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Rękaw | długi rękaw |
| Fason | luźny |
| Dekolt | okrągły |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Cechy dodatkowe | print (nadruk) |
| Linia | regular |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 68 cm |
| Długość rękawa | 54 cm |
| Szerokość w ramionach | 37 cm |
| Szerokość na dole produktu | 51 cm |
| Skład materiałowy | 50% bawełna (tył), 50% wiskoza |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.