Biała luźna damska bluza na zamek, z kapturem, kieszeniami, długim rękawem i napisem ROCK&ROLL na plecach - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Zapięcie Brak
- Wzór Napisy
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość rękawów Długie rękawy
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Biała luźna bluza zapinana na zamek, z kapturem i napisem "ROCK&ROLL" na plecach - na przekór schematom!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny w kroju luźnym (proszę spojrzeć na wymiary w poniższej tabeli)
- marka: The Still
- kolor: biały; dżety - srebrne; cyrkonie - przeźroczyste, czarne
- rękaw: długi, zakończony ściągaczem o szerokości ok. 2,5 cm
- zapinana na zamek o długości ok. 67 cm
- z kapturem
- 2 kieszenie po bokach
- z tyłu na górze naszyta aplikacja z dżetów i kryształków (całość o wymiarach ok. 27 cm x ok. 23 cm)
- dół bluzy zakończony sznurkiem umożliwiającym jej ściągnięcie (możliwość umieszczenia sznurka z przodu lub z tyłu bluzy)
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Turcja
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | The Still |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 52 cm |
| Kolor | biały |
| Nazwa koloru producenta | white |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wzór dominujący | napisy |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | zamek |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 76 cm |
| Długość rękawa | 60 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 56 cm |
| Rodzaj | rozpinane, z kapturem |
| Skład materiałowy | 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan |
| Cechy dodatkowe | dżety, zamek |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.