Czerwona sukienka/ długa damska bluza/ tunika z kieszenią typu kangur, rękawem 7/8 i srebrną aplikacją QUEEN - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Zapięcie Brak
- Wzór Napisy
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Do kolan
- Długość rękawów Rękawy 7/8
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Czerwona sukienka/ długa bluza/ ciepła tunika z kieszenią typu "kangur" i połyskującą aplikacją z napisem "QUEEN" - poczuj się jak królowa!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny (proszę spojrzeć na wymiary w tabeli)
- marka: The Still
- kolor: czerwony; dżety - srebrne
- rękaw: 7/8, szeroki (ok. 14 cm)
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- z przodu na dole naszyta kieszeń typu "kangur" i aplikacja ze srebrnych dżetów (o wymiarach ok. 25 cm x ok. 19 cm)
- dół bluzy zakończony ściągaczem o szerokości ok. 7,5 cm
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Turcja
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Rozmiar | uniwersalny |
| Długość | przed kolano |
| Marka | The Still |
| Kolor | czerwony |
| Rękaw | inny |
| Wzór dominujący | napisy |
| Fason | inny |
| Okazja | na co dzień |
| Styl | dzianinowa |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Liczba kieszeni | 1 |
| Szerokość pod pachami | 66 cm |
| Długość całkowita | 88 cm |
| Długość rękawa | 47 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość w pasie | 54 cm |
| Szerokość w biodrach | 55 cm |
| Szerokość na dole produktu | 48 cm |
| Cechy dodatkowe | dżety |
| Zapięcie | brak |
| Skład materiałowy | 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.