Awangardowa oryginalna jasnoszara damska bluza z rękawem 7/8 i cyrkoniową aplikacją z psem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kraj pochodzenia Turcja
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Kształt kołnierza Kołnierz stojący
- Zapięcie Brak
- Wzór Motyw zwierzęcy
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 7/8
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Jasnoszara bluza z połyskującą aplikacją z psem i ozdobnymi tasiemkami - dla miłośniczek psiaków i nie tylko!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: The Still
- kolor: jasnoszary melanż; cekiny - czerwone; kryształki - złote; nić - złota
- rękaw: 7/8, szeroki (ok. 12 cm)
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- przy szyi ozdobna taśma o szerokości ok. 2 cm, umożliwiająca ściągnięcie bluzy przy szyi
- z przodu na środku naszyta aplikacja z kolorowych, połyskujących kryształków, cekinów i nici (o wymiarach ok. 32 cm x ok. 15 cm)
- dół bluzy zakończony ściągaczem o szerokości ok. 5 cm
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Turcja
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Płeć | kobieta |
| Marka | The Still |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 59 cm |
| Kolor | szary |
| Nazwa koloru producenta | grey |
| Rękaw | 7/8 |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 65 cm |
| Długość rękawa | 46 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 48 cm |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan |
| Cechy dodatkowe | cekiny, cyrkonie, naszywki |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.