Czarna oryginalna damska bluza z żółtym tulipanem i rękawem 3/4 - rozmiar 36/38 S/M
Wystaw opinię o produkcie
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Orlen Paczka Darmowa
odbiór w automacie paczkowym
-
InPost Paczkomat® 24/7 Darmowa
-
Pocztex Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DPD Pickup Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
DHL Punkt Darmowa
odbiór w punkcie/ automacie paczkowym
-
Kurier Pocztex 13,00 zł
-
Kurier Pocztex pobranie 16,00 zł
-
Kurier InPost 18,00 zł
-
Kurier InPost pobranie 21,00 zł
-
Kurier DPD 20,00 zł
-
Kurier DPD pobranie 25,00 zł
-
Kurier DHL 21,00 zł
-
Kurier DHL pobranie 25,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Nie
- Rodzaj dekoltu Okrągły
- Kształt kołnierza Kołnierz stojący
- Zapięcie Brak
- Wzór Kwiaty
Krój i rozmiar
- Rozmiar 36/38 [S/M]
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 3/4
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Czarna bluza z aplikacją z żółtym tulipanem - niech Twoja garderoba rozkwitnie!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: S/M (proszę spojrzeć na wymiary)
- marka: The Still
- kolor: czarny; naszywka: żółty, zielony; nić wokół naszywki: biała
- rękaw: 3/4, szeroki (ok. 12 cm)
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- przy szyi ozdobna sznurówka o szerokości ok. 1,5 cm, umożliwiająca ściągnięcie bluzy przy szyi
- z przodu na środku naszyta aplikacja z żółtym tulipanem (o wymiarach ok. 26 cm x ok. 16 cm)
- dół bluzy zakończony ściągaczem o szerokości ok. 5,5 cm
- lekko rozciągliwy materiał
- kraj pochodzenia: Turcja
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | The Still |
| Rozmiar | S/M |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Kolor | czarny |
| Nazwa koloru producenta | black |
| Rękaw | rękaw 3/4 |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | naszywki |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 67 cm |
| Długość rękawa | 43 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 46 cm |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Skład materiałowy | 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.