Pomarańczowa damska bluza typu kangur, z kapturem, rękawem 7/8 i srebrną połyskującą aplikacją z kotem - r. uniwersalny
Wystaw opinię o produkcie
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
odbiór w automacie paczkowym
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Awangarda - Butik i Galeria. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Materiał i pielęgnacja
- Możliwość wybielania NIE
- Suszenie w suszarce NIE
- Możliwość prania w pralce 30°C
- Możliwość prasowania TAK
- Skład materiału 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan
Szczegóły produktu
- Kieszenie Tak
- Zapięcie Brak
- Wzór Motyw zwierzęcy
Krój i rozmiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość Standardowa
- Długość rękawów Rękawy 7/8
- Kształt Prosty
- Fason Regular Fit
Opis
Pomarańczowa bluza z kapturem, kieszenią typu "kangur" i połyskującą aplikacją z kotem - wyróżnij się z tłumu w kocim stylu!
To warto wiedzieć:
- rozmiar: uniwersalny (proszę spojrzeć na wymiary poniżej)
- marka: The Still
- kolor: soczysty pomarańczowy; kryształki - przeźroczyste, zielone, czarne
- rękaw: 7/8, szeroki (ok. 13 cm)
- ramiona z obniżonym szwem (długość rękawów mierzona mniej więcej od rzeczywistych ramion)
- z przodu na górze naszyta aplikacja z kolorowych, połyskujących kryształków (o wymiarach ok. 22 cm x ok. 22 cm)
- z przodu na dole naszyta kieszeń typu "kangur"
- dół rękawów i bluzy zakończony ściągaczem o szerokości ok. 5,5 cm
- lekko rozciągliwy materiał
- marka: The Still
- kraj pochodzenia: Turcja
- produkt nowy, z oryginalnymi metkami producenta
Więcej informacji:
| Marka | The Still |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Szerokość pod pachami | 62 cm |
| Kolor | pomarańczowy |
| Nazwa koloru producenta | orange |
| Rękaw | inny rękaw |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Dekolt | okrągły |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | brak |
| Cechy dodatkowe | cyrkonie |
| Liczba kieszeni | 1 |
| Długość całkowita | 60 cm |
| Długość rękawa | 48 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 48 cm |
| Rodzaj | wkładane przez głowę, z kapturem |
| Skład materiałowy | 60% bawełna, 35% poliester, 5% elastan |
Pamiętaj, że...
- Kolory na zdjęciu i kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie się różnić ze względu na różnice w ustawieniu monitorów.
- Zdjęcia ubrań zamieszczone na tej stronie to zdjęcia rzeczywiste rzeczy, które są w naszej ofercie.
- Wymiary produktu mogą się różnić o +/- 1 cm.
- Długość całkowita mierzona jest na środku, zaczynając od karku.
- Ewentualne wygniecenie materiału spowodowane jest jego magazynowaniem.
- Jesteśmy tu dla Ciebie. W razie pytań - służymy pomocą! ♥
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.